Staňte se pravidelnými dárci Diakonie

Pravidelné dárcovství je nejefektivnější a pomáhá tam, kde to je nejvíc potřeba.

Budujeme společenství dárců, na které se budeme moci spolehnout. 

Chcete Diakonii podpořit a nevíte, jak si z naší široké rodiny středisek a škol vybrat? Jednou za vybrané prostředky opravíme školu, jindy pořídíme učební pomůcky pro děti s postižením nebo třeba zdravotnické vybavení pro pacienty v hospici. Díky pravidelné podpoře měsíčních dárců víme, do jakých plánů se můžeme pouštět.

Přidáte se?

Právě teď hledáme první odvážlivce, kteří by se přidali do společenství dárců a přispívali třeba 200 až 500 Kč měsíčně dle svých možností. Chcete být mezi nimi? Můžeme se na vás obrátit s prosbou o radu, nebo sdílení informací o Diakonii s vašimi přáteli? Nechte nám svůj kontakt níže.

Dárci jsou pro nás součástí rodiny

Přesně tak se o ně i staráme. Budeme Vás pravidelně informovat o tom, jak Vaše dary mění životy lidí k dobrému. Dostanete samozřejmě potvrzení pro odečet daru z daňového základu. Abyste věděli, co se u nás děje, pozveme Vás na naše kulturní a vzdělávací akce. A možná vymyslíme ještě něco :)

Zdeňka a Terka

Kontakt

Péči o dárce Diakonie ČCE mají na starosti Zdeňka Sobotová (tel.730 182 571) a Tereza Mikulová (tel. 733 676 207). Pokud se chcete na něco zeptat, ozvěte se jim na: Z8EmZYUSZbnu5.~_T-M

Uvažuji o dlouhodobém podporování Diakonie

Jak často a kolik byste byli ochotni darovat? Co byste za to chtěli dostávat?
dvamínusjedna=

Pozn.: položky označené * jsou povinné.