Staňte se pravidelnými dárci Diakonie

Pravidelné dárcovství je nejefektivnější a pomáhá tam, kde to je nejvíc potřeba.

Budujeme společenství dárců, na které se budeme moci spolehnout.

Každý den zažíváme příběhy se šťastným koncem. Diakonie pomáhá tisícům lidí: dětem s postižením, seniorům nebo lidem v obtížných životních situacích. Jako pravidelný dárce můžete být u toho.

Tři příběhy z Diakonie

Azylové domy: Pomoc maminkám a dětem v nouzi

Pěstounská péče: Pomoc náhradním rodinám

Dům na půl cesty: Podpora mladých v samostatném životě

untitled-75 IMG_8756

Proč pomáhat pravidelně?

Naše klienty provázíme dlouhodobě. Naučit se samostatnému životu nebo vychodit školu, to není žádná jednorázovka. Proto hledáme lidi, kteří je budou podporovat pravidelně.

Podpora státu mnohdy nestačí. Jen díky dárcům máme jistotu, že budeme schopni reagovat na nepředvídané situace. Třeba když se nám rozbije studna, nebo nestačí peníze na provoz jedinečné služby. Pravidelní dárci nám pomáhají nenechat nikoho na holičkách.

Jak to funguje?

• Lidé obvykle přispívají 200, 300 nebo 500 Kč měsíčně formou trvalého příkazu. Výši daru je možné kdykoli změnit nebo dárcovství přerušit.
  • Každý rok vám zašleme potvrzení o daru, díky kterému si můžete snížit daňový základ.
  • Dárci jsou pro nás součástí rodiny. Přesně tak se o ně i staráme. Budeme Vás pravidelně informovat o tom, jak Vaše dary mění životy lidí k dobrému. Abyste věděli, co se u nás děje, pozveme Vás na naše kulturní a vzdělávací akce.
  • O využití darů pravidelně rozhoduje správní rada Diakonie na základě potřeb středisek a škol Diakonie. Jednou za vybrané prostředky opravíme školu, jindy pořídíme učební pomůcky pro děti s postižením nebo třeba zdravotnické vybavení pro pacienty v hospici. O všem vám dáme vědět na e-mail.

Kontakt

Péče o dárcePéči o dárce Diakonie ČCE mají na starosti Zdeňka Sobotová (tel.730 182 571) a Tereza  Mikulová (tel. 733 676 207). Pokud se chcete na něco zeptat, ozvěte se jim na: Z8EmZYUSZbnu5.~_T-M

Chci se přidat do společenství dárců Diakonie

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Jak je zpracováváme najdete na www.diakonie.cz/moje-udaje

osmplusdevět=

Pozn.: položky označené * jsou povinné.