Proč pomáhat pravidelně?

Diakonie pomáhá dětem s postižením, seniorům nebo lidem v obtížných životních situacích. Naše klienty provázíme tak dlouho, jak je potřeba. A pravidelní dárci nám v tom pomáhají.

Podpora státu mnohdy nestačí. Jen díky dárcům máme jistotu, že budeme schopni reagovat na nepředvídané situace. Třeba když se nám rozbije studna, nebo nestačí peníze na provoz jedinečné služby. Pravidelní dárci nám pomáhají nenechat nikoho na holičkách.

Přidám se

Jak to funguje?

  • Lidé obvykle přispívají 200, 300 nebo 500 Kč měsíčně formou trvalého příkazu. Výši daru je možné kdykoli změnit nebo dárcovství přerušit.
  • Každý rok vám zašleme potvrzení o daru, díky kterému si můžete snížit daňový základ.
  • Dárci jsou pro nás součástí rodiny. Přesně tak se o ně i staráme. Budeme Vás pravidelně informovat o tom, jak Vaše dary mění životy lidí k dobrému. Abyste věděli, co se u nás děje, pozveme Vás na naše kulturní a vzdělávací akce.
  • O využití darů pravidelně rozhoduje správní rada Diakonie na základě potřeb středisek a škol Diakonie. Jednou za vybrané prostředky opravíme školu, jindy pořídíme učební pomůcky pro děti s postižením nebo třeba zdravotnické vybavení pro pacienty v hospici. O všem vám dáme vědět na e-mail. 

Komu pomáháme: Tři příběhy z Diakonie

 

Příběh paní Lenky Příběh pana Mirka

Příběh paní Evy

Kontakt

Péče o dárcePéči o dárce Diakonie ČCE má na starosti Zdeňka Sobotová. Pokud se chcete na něco zeptat, ozvěte se jí na:

%hoy-~l7VX~nZZag9brhTj, tel.730 182 571

Přihláška do společenství dárců Diakonie

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Jak je zpracováváme najdete na www.diakonie.cz/moje-udaje

šestplussedm=

Pozn.: položky označené * jsou povinné.