Děkujeme všem, kteří podporují Diakonii, i všem individuálním dárcům!

Siemens

Společnost Siemens vybavila dva domovy Diakonie nejmodernějšími technologiemi. Věnovala nám čas a energii svých techniků i veškeré vybavení. Zaměstnanci závodů Siemens se také zapojili do sbírek na pomoc v době pandemie i po tornádu na jižní Moravě.

Brown Forman

Společnost Brown Forman dlouhodobě podporuje projekty Diakonie a je partnerem sbírky Krabice od bot.

Moneta Money Bank

V programu MONHELP Diakonie využívá vyřazené služební počítače, notebooky, tiskárny, automobily i nadbytečný kancelářský nábytek pro sociální a zdravotní služby i na pomoc jednotlivým klientům.

OSA

Díky partnerství s Ochranným svazem autorským nemusíme být na benefičních akcích Diakonie bez hudby.

Electrolux

Společnost Electrolux daruje do služeb Diakonie nové domácí spotřebiče. Je také partnerem sbírky Krabice od bot.

Eurodiakonie

Diakonie je členem evropské sítě křesťanských poskytovatelů sociálních a zdravotních služeb.

TV Nova

TV Nova je partnerem sbírky Krabice od bot a spolupořadatelem sbírky Školákům od srdce.

DATART

Společnost HP Tronic Zlín, která provozuje síť prodejen DATART, je dlouhodobým partnerem sbírky Krabice od bot.

Nadace DRFG

Nadace DRFG je dlouhodobým partnerem sbírky Krabice od bot.

Českobratrská církev evangelická

ČCE je zřizovatelem Diakonie. Ve prospěch středisek a škol Diakonie pořádá sbírky, podporuje zakládání nových služeb, členové sborů se zapojují jako dobrovolníci.

Otto per Mille

Nadace Otto per Mille valdenské církve podporuje výstavbu a rekonstrukci nových zařízení Diakonie a inovativní služby.

MPSV

Ministerstvo práce a sociálních věcí