Pomozte našim střediskům jediným kliknutím

21. listopadu 2016

Hlasujte pro některý z projektů Diakonie, které se zapojily pro programu ČSOB pomáhá regionům. Naše střediska tak mohou získat až 50 000 Kč!

Pomozte našim střediskům jediným kliknutím
21. listopadu 2016 - Pomozte našim střediskům jediným kliknutím

A pro koho můžete hlasovat?

Diakonie Brno

... by ráda opravila jídelnu, kde se schází mladí lidé s mentálním a kombinovaným postižením, a vytvořila tak důstojné zázemí pro společné jídlo, pohoštění, návštěvy nebo i společnou práci.

Diakonie Betlém

... si přeje dotvořit a zvelebit venkovní prostor u Sociálně terapeutického centra a vybudovat z něj otevřené místo pro setkávání klientů a veřejnosti.

Diakonie Západ

... chce zlepšit vzhled budovy bývalé diskotéky, kde sídlí nízkoprahový klub Fonána, zpříjemnit prostředí a zároveň tak umožnit dětem klubu vykonat pro společnost něco užitečného.

Diakonie Valašské Meziříčí

... potřebuje dovybavit službu domácího hospice vhodnými pomůckami pro pomoc pečujícím a umírajícím a vytvořit tak vhodné podmínky k tomu, aby umírající mohli zůstat co nejdéle doma.

Hlasovat pro projekty můžete ZDE

Děkujeme!