IVO JAHELKA zahraje a zazpívá pro CITADELU

13. března 2017

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 proběhne v evangelickém kostele ve Valašském Meziříčí v parku Botanika benefiční koncert pro CITADELU. Na něm od 18.00 hodin zahraje a zazpívá populární český advokát a folkový písničkář, známý také jako „zpívající právník“ IVO JAHELKA.

Iva Jahelku není potřeba dlouze představovat. Je známý tím, že zhudebňuje texty ze soudních případů a příběhů ze života, přičemž stranou nezůstávají ani všeliké zajímavé zápisy obsažené v soudních spisech, policejních protokolech i jiných úředních dokumentech. Těšit se můžeme na dvacítku známých balad, chybět nebude například píseň Poučení pro osoby vstupující do jednací síně nebo Závěť a řada dalších.

Zakoupit vstupenky na koncert v ceně od 150,- Kč je možné v předprodeji na adrese Diakonie ČCE - hospic CITADELA, Žerotínova 1421, Valašské Meziříčí, obracet se můžete na Mgr. Zuzanu Venturovou na e-mail: venturova@citadela.cz nebo na tel. číslo 739 244 810. Vstupenky bude možno zakoupit také na místě. Výtěžek koncertu je určen na zakoupení vozidla pro Diakonii ČCE - hospic CITADELA. Více informací najdete na www.citadela.cz.

Srdečně Vás zveme a těšíme se na setkání s Vámi.