podpořte nás nákupem

Nakupte naše výrobky nebo služby a podpořte tak provoz Diakonie, včetně zaměstněnců s různým handicapem. Jaké jsou možnosti?

Obchody s oblečením

Síť obchodů SECONDHELP prodává kvalitní oblečenní z druhé ruky a zároveň vytváří pracovní místa pro osoby se zdravotním znevýhodněním. Těch je v současné době více než 80 %. Obchody můžete navštívit v následujících městech:

  • Klatovy (2 obchody)
  • Nýrsko
  • Plzeň (4 obchody)
  • Sušice

Výrobky klientů

Chcete si koupit něco hezkého a zároveň podpořit služby Diakonie? Nakupte keramické, dřevěné či textilní výrobky našich klientů. Pořídit je můžete v našich sociálně terapeutických dílnách, chráněných dílnách, stacionářích a jiných službách, a to v těchto místech:

Obchody dobré vůle

Do obchodů dobré vůle mohou lidé věnovat různé nepotřebné, ale zachovalé a funkční věci, které někdo může ještě využít. Výtěžek z prodeje je věnovaný na podporu práce Diakonie. V obchodech mohou najít pracovní příležitosti také lidi se zdravotním handicapem. Obchody najdete v následujících místech:

Nakupte naše služby

Mezi zaměstnance Diakonie patří i lidé se zdravotním postižením. Přesvědčte se, že zvládají práci dobře jako každý jiný, a využijte služeb, které v rámci své práce poskytují. Kupte si svačinu, poseďte v čajovně nebo si nechte třeba pomoct s úklidem. Kde všude nás najdete?