Srpnový Dar s velkým D. Připojte se ke sbírce!

1. srpna 2017

Tento měsíc věnujeme výtěžek sbírky našemu středisku ve Vrchlabí a středisku v Sobotíně.

Představujeme se

V Jilemnici poskytuje vrchlabské středisko sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Pracovníci rodinám pomáhají a podporují je ve vzájemné komunikaci, učí je zvládat a řešit společně problémy ve výchově.

Co bychom potřebovali

Rádi bychom zakoupili komunikační bedny, tedy soubor nejrůznějších her a hraček, které pracovníkům usnadní komunikaci s dětmi a mohou tak vhodně reagovat na jejich zájmy a potřeby. Zároveň pomáhají ukazovat rodičům, jak vhodně trávit se svými děti volný čas a i to, jak je nenásilnou formou her učit poznávat svět a vrůstat do společnosti.

Kolik nás to bude stát?

Na hry a hračky potřebujeme vybrat 25 000 Kč.

vybavení pro děti

Představuje se druhé zařízení

Sobotínská Diakonie provozuje Dům na půl cesty, kde žijí mladí lidé od 18 do 26 let, kteří nemají vlastní rodinu a ani bydlení.

Co bychom potřebovali

Rádi bychom do našeho zařízení pořídili vybavení vhodné pro děti, aby zde mohli pobývat klienti dohromady i se svými dětmi a naučili se o ně dobře starat.

Kolik nás to bude stát?

Potřebujeme vybrat 25.000 Kč.

Děkujeme, že pomáháte tam, kde je třeba!

Více o sbírce

Dar Diakonii