Manažer/ka vzdělávání

Diakonická akademie s. r. o.,

která se zabývá přípravou a realizací vzdělávacích programů pro pracovníky v sociální oblasti,
hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici

Pracovní náplň:

  • aktivní prodej a realizace otevřených a zakázkových kurzů po celé ČR
  • organizace a plánování kurzů
  • identifikace vzdělávacích potřeb pracovníků v sociálních službách, vytváření nových vzdělávacích programů, jejich příprava k akreditačnímu řízení
  • vyhledávání nových lektorů a rozvoj spolupráce se stávajícími lektory
  • péče o zákazníky
  • rozvoj spolupráce v oblasti vzdělávání se zahraničními partnery Diakonické akademie

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oboru sociální práce, pedagogika nebo psychologie
  • výborné komunikační a vyjednávací dovednosti, příjemné vystupování a zákaznický přístup
  • aktivní znalost německého/anglického jazyka
  • znalost práce na PC (MS Office) a s CRM databází
  • praktická zkušenost z oblasti vzdělávání min. 3 roky
  • dobrá orientace v prostředí sociálních služeb
  • samostatnost, iniciativnost, spolehlivost, výborné organizační schopnosti

Nabízíme:

  • zajímavou a kreativní práci v malém týmu, možnost seberealizace
  • HPP na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
  • finanční ohodnocení podle obchodních výsledků
  • firemní benefity

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj motivační dopis a CV do 6. 1. 2015 na adresu:
dana.nejedla@diakonie.cz

V případě dotazů volejte na tel.: 731 139 245 (Dana Nejedlá)

Místo:Praha
Typ vztahu:Plný úvazek
Nástup:1. února
Výběrové řízení:Ano

Děkujeme našim partnerům a dárcům

                   INBORN

NAZEV WEBU